Dell | Bracket Adapter Metal 2.5 Inch HDD in a 3.5 HDD
- Код товара: 115130
- EAN: 2000000428888
- MPN: 9W8C4
13.19€
Без налога: 10.90€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.075 кг |
| Producer product family | Bracket Adapter Metal 2.5 Inch HDD in a 3.5 HDD |
| Gross weight | 0.134 кг |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.059 кг |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 102 мм |
| Volume (m3) | 0.0003315 м³ |
| Paper/Pasteboard | 39 гр. |
| Palette Qty | 5213 шт. |