EnerGenie | 9 Ah VA
- Preces kods: 117787
- EAN: 8716309071840
- MPN: BAT-12V9AH
14.37€
Bez nodokļa: 11.88€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 9 Ah VA |
| Svars | 2.7 kg g |
| Tips | Rechargeable battery |
| Net weight | 2.478 kg |
| Spriegums | 12V V |
| Dimensijas (WxDxH) | 151 x 65 x 94 mm mm |
| Gross weight | 2.488 kg |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Volume (m3) | 0.000975 m³ |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| TI weight (kg) | 1.5 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Embeeded battery | Yes |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 130 mm |
| Net weight master carton | 19.904 kg |
| Tare weight master carton | 0.116 kg |
| Palette Qty | 400 pcs |