EnerGenie | 9 Ah VA
- Код товара: 117787
- EAN: 8716309071840
- MPN: BAT-12V9AH
14.37€
Без налога: 11.88€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 9 Ah ВА |
| Вес | 2.7 kg гр. |
| Напряжение | 12V В |
| Размеры (ШхГхВ) | 151 x 65 x 94 mm мм |
| Тип | Rechargeable battery |
| Net weight | 2.478 кг |
| Gross weight | 2.488 кг |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Gross width (mm) | 65 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Volume (m3) | 0.000975 м³ |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 гр. |
| TI weight (kg) | 1.5 кг |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Embeeded battery | Yes |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Gross depth master carton | 325 мм |
| Gross width master carton | 275 мм |
| Gross height master carton | 130 мм |
| Net weight master carton | 19.904 кг |
| Tare weight master carton | 0.116 кг |
| Palette Qty | 400 шт. |