Epson T6641 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 127621
- EAN: 8715946496535
- MPN: C13T66414A
7.85€
Bez nodokļa: 6.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6641 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | Epson L100/L110/L200 |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Produkta krāsa | Black |
| Kapacitāte | 70 ml GB |
| Net weight | 0.085 kg |
| Gross weight | 0.119 kg |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.000431526 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.034 kg |
| Gross depth (mm) | 138 mm |
| Gross width (mm) | 59 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 308 mm |
| Gross height master carton | 148 mm |
| Net weight master carton | 3.57 kg |
| Tare weight master carton | 0.196 kg |
| Palette Qty | 2640 pcs |