Epson T6641 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Black
- Код товара: 127621
- EAN: 8715946496535
- MPN: C13T66414A
7.85€
Без налога: 6.49€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6641 Ink bottle 70ml |
| Количество | 1 |
| Совместимые продукты | Epson L100/L110/L200 |
| Емкость | 70 мл |
| Цвет товара | Black |
| Емкость | 70 ml ГБ |
| Net weight | 0.085 кг |
| Gross weight | 0.119 кг |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| PET | 13.00 гр. |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Volume (m3) | 0.000431526 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.034 кг |
| Gross depth (mm) | 138 мм |
| Gross width (mm) | 59 мм |
| Gross height (mm) | 53 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 308 мм |
| Gross height master carton | 148 мм |
| Net weight master carton | 3.57 кг |
| Tare weight master carton | 0.196 кг |
| Palette Qty | 2640 шт. |