Fujifilm | Instax Wide Glossy (10plx2) Film | 108 x 86 mm | Quantity 20
- Preces kods: 134269
- EAN: 4547410173772
- MPN: 4547410546705
18.26€
Bez nodokļa: 15.09€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Daudzums | 20 |
| Plēves izmērs | 108 x 86 mm |
| Producer product name | Instax Wide Glossy (10plx2) Film |
| ISO jutīgums | 800 |
| Attēla izmērs | 99 x 62 cm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.173 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0005875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 2941 pcs |