EnerGenie | UPS with USB and LCD display, Black | 1200 VA
- Preces kods: 134827
- EAN: 8716309080873
- MPN: EG-UPS-033
103.59€
Bez nodokļa: 85.61€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | UPS with USB and LCD display, Black |
| Kapacitāte | 1200 VA |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 1200 VA |
| Izejas jauda | 720 W |
| Spriegums | Input: 220 V AC ± 25%, 50 / 60 Hz ± 10%Output: 220 V AC ± 10%, 50 / 60 Hz ± 1% (220 V AC ± 5 % at inverter mode) V |
| Jauda | 1200 VA (720 W) W |
| Baterijas uzlādes laiks | 12 h |
| Baterijas tehnoloģija | Sealed Lead Acid (VR |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Akumulatora kapacitāte | 7 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 12 V |
| Baterijas tips | sealed lead-acid 12 V DC / 7 Ah x 2 pcsCharge time: up to 12 hours |
| Schuko izeju skaits | 2 |
| Izeju skaits | 3 |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | C13 coupler |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| RoHS atbilstība | Yes |
| LED indikatori | Yes |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Automātiska sprieguma regulēšana (AVR) | Yes |
| Viļņa forma | Sine |
| Trokšņu līmenis | 45 dB |
| Iepakojuma dziļums | 45 cm |
| Svars | 10.4 g |
| Iepakojuma augstums | 29.5 cm |
| Platums | 12.5 cm |
| Augstums | 22 cm |
| Iepakojuma platums | 18 cm |
| Dziļums | 40 cm |
| Produkta krāsa | Black |
| Ekrāns | LCD |
| Nominālais ieejas spriegums | 220 V |
| Niminālais izejas spriegums | 220 V |
| Minimālās sistēmas prasības | Software is compatible with Windows Vista, Windows 7/8, Windows 2008 server |
| Dimensijas (WxDxH) | 400 x 125 x 220 mm mm |
| Īpašās funkcijas | Uninterruptable 1200 VA power supply for PC’sAutomatic output voltage regulation (AVR)USB interfaceLCD status indicationShort circuit protectionSurge, spike and lightning protectionAudible and visual alarmsOvercharge and overdischarge protectionIncluding practical UPS Management software |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Izvades interfeiss | Output sockets: 3 pcs x C13, 2 pcs x german Shuko |
| Net weight | 9.66 kg |
| Gross weight | 10.2 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 2.00 pcs |
| TI weight (kg) | 6.57 kg |
| Gross depth master carton | 400.00 mm |
| Gross width master carton | 375.00 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 20.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.778 kg |
| Volume (m3) | 0.02105415 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross width (mm) | 183 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Plastic (No PET) | 540.00 g |
| Palette Qty | 76 pcs |