Delonghi | DLS C002 | Water filter
- Preces kods: 140029
- EAN: 8004399327252
- MPN: DLS C002 5513292811
8.18€
Bez nodokļa: 6.76€
| Ražotājs | Delonghi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | IT |
| Tips | Water filter |
| Producer product name | DLS C002 |
| Daudzums | 1 |
| Dimensijas (WxDxH) | 61 x 44 x 165 mm |
| Citas funkcijas | Water Filter for ECAM* series to reduce impurities from the water |
| Net weight | 0.087 kg |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.000438041 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 61 mm |
| Gross width (mm) | 43 mm |
| Gross height (mm) | 167 mm |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 233 mm |
| Gross width master carton | 133 mm |
| Gross height master carton | 181 mm |
| Net weight master carton | 1.27 kg |
| Tare weight master carton | 0.056 kg |
| Palette Qty | 3080 pcs |