Delonghi | DLS C002 | Water filter
- Код товара: 140029
- EAN: 8004399327252
- MPN: DLS C002 5513292811
8.18€
Без налога: 6.76€
| Производитель | Delonghi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | IT |
| Тип | Water filter |
| Producer product name | DLS C002 |
| Количество | 1 |
| Размеры (ШхГхВ) | 61 x 44 x 165 мм |
| Другие особенности | Water Filter for ECAM* series to reduce impurities from the water |
| Net weight | 0.087 кг |
| Gross weight | 0.127 кг |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.000438041 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Gross depth (mm) | 61 мм |
| Gross width (mm) | 43 мм |
| Gross height (mm) | 167 мм |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 233 мм |
| Gross width master carton | 133 мм |
| Gross height master carton | 181 мм |
| Net weight master carton | 1.27 кг |
| Tare weight master carton | 0.056 кг |
| Palette Qty | 3080 шт. |