Logilink | USB 2.0 4-Port Hub
- Preces kods: 140281
- EAN: 4052792007848
- MPN: UA0139
4.08€
Bez nodokļa: 3.37€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB 2.0 4-Port Hub |
| Produkta krāsa | Black |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98SE/ME/200/ |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 480 Mbit/s |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Iepakojuma svars | 450 g |
| pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| Mac saderība | Yes |
| Īpašās funkcijas | USB 2.0 Hub4x USB PortsCompatible with USB 2.0 standardMaximum speed: 480 Mbit/sNo driver installation requiredHot Plug and Plug & PlayColor: Black |
| Krāsa | Black |
| Net weight | 0.029 kg |
| Tips | USB Hub |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0002625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| PET | 14 g |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6583 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |