Camry | Popcorn Maker | 1200 W
- Preces kods: 143024
- EAN: 5908256834118
- MPN: CR 4458
14.57€
Bez nodokļa: 12.04€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Popcorn Maker |
| Jauda | 1200 W |
| Svars | 0.8 kg g |
| Citas funkcijas | Delicious and healthy for the whole family.Preparing popcorn with the use of hot air in approx. 2,5 minutes WITHOUT OIL OR FAT.Transparent lid with a bowl for measuring portions.ON / OFF switch with an indicator light.Anti-slip rubber feet. |
| Net weight | 1.017 kg |
| Gross weight | 1.206 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Volume (m3) | 0.0099 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.189 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Paper/Pasteboard | 189.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 510 mm |
| Net weight master carton | 7.236 kg |
| Tare weight master carton | 1.228 kg |
| Palette Qty | 144 pcs |