Camry | Popcorn Maker | 1200 W
- Код товара: 143024
- EAN: 5908256834118
- MPN: CR 4458
14.57€
Без налога: 12.04€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Popcorn Maker |
| Мощность | 1200 Вт |
| Вес | 0.8 kg гр. |
| Другие особенности | Delicious and healthy for the whole family.Preparing popcorn with the use of hot air in approx. 2,5 minutes WITHOUT OIL OR FAT.Transparent lid with a bowl for measuring portions.ON / OFF switch with an indicator light.Anti-slip rubber feet. |
| Net weight | 1.017 кг |
| Gross weight | 1.206 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Volume (m3) | 0.0099 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.189 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 250 мм |
| Gross width (mm) | 165 мм |
| Gross height (mm) | 240 мм |
| Paper/Pasteboard | 189.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 515 мм |
| Gross width master carton | 275 мм |
| Gross height master carton | 510 мм |
| Net weight master carton | 7.236 кг |
| Tare weight master carton | 1.228 кг |
| Palette Qty | 144 шт. |