Epson T6732 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Cyan
- Preces kods: 146138
- EAN: 8715946495309
- MPN: C13T67324A
9.44€
Bez nodokļa: 7.80€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6732 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Iepakojuma tips | Box |
| Tintes kārtridža tips | Standard |
| Savienojamie produkti | Epson L800 |
| Lappušu apjoms | 1800 lappuses |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Foto tintes krāsa(s) | Cyan |
| Net weight | 0.081 kg |
| Gross weight | 0.115 kg |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00047096 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.034 kg |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3669 pcs |