Epson T6734 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Yellow
- Preces kods: 146140
- EAN: 8715946495729
- MPN: C13T67344A
9.44€
Bez nodokļa: 7.80€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6734 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Iepakojuma tips | Box |
| Tintes kārtridža tips | Standard |
| Savienojamie produkti | Epson L800 |
| Lappušu apjoms | 1800 lappuses |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Net weight | 0.079 kg |
| Gross weight | 0.112 kg |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Volume (m3) | 0.000504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Net weight master carton | 3.36 kg |
| Tare weight master carton | 0.212 kg |
| Palette Qty | 2430 pcs |