Epson T6735 Ink bottle 70ml | Ink Cartridge | Light Cyan
- Preces kods: 146142
- EAN: 8715946495736
- MPN: C13T67354A
9.44€
Bez nodokļa: 7.80€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Light Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6735 Ink bottle 70ml |
| Daudzums | 1 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Iepakojuma tips | Box |
| Tintes kārtridža tips | Standard |
| Savienojamie produkti | Epson L800 |
| Lappušu apjoms | 1800 lappuses |
| Kapacītāte | 70 ml |
| Net weight | 0.082 kg |
| Gross weight | 0.114 kg |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 12.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.032 kg |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1714 pcs |