Fractal Design | Define R5 | Black | ATX
- Preces kods: 146875
- EAN: 7350041082583
- MPN: FD-CA-DEF-R5-BK
133.83€
Bez nodokļa: 110.60€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | ATX |
| Produkta krāsa | Black |
| Sānu logs | No |
| Producer product name | Define R5 |
| Audio ieeja | Yes |
| Audio izeja | Yes |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums | 2 |
| Maksimālais sānu ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie sānu ventilatoru diametri | 120,140 mm |
| Maksimālais priekšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Atbalstītie priekšējo ventilatoru diametri | 120,140 mm |
| Atbalstītie aizmugurējo ventilatoru diametri | 120,140 mm |
| Uzstādītie aizmugurējie ventilatori | 1x 140 mm |
| Maksimālais aizmugurējo ventilatoru skaits | 1 |
| Atbalstītie apakšējo ventilatoru diametri | 120,140 mm |
| Atbalstītie augšējo ventilatoru diametri | 120,140 mm |
| Uzstādītie priekšējie ventilatori | 1x 140 mm |
| Maksimālais apakšējo ventilatoru skaits | 2 |
| Maksimālais augšējo ventilatoru skaits | 3 |
| 3,5 collu iekšējo diskdziņa nišu skaits | 8 |
| Tips | PC |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 2 |
| Paplašināšanas slotu skaits | 7 |
| 2,5 collu diskdziņu nišu skaits | 2 |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 8 |
| Maksimālais centrālā procesora dzesētāja augstums | 18 cm |
| 5,25 collu iekšējo diskdziņa nišu skaits | 2 |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Atbalstāmie mātesplates formas faktori | ATX, Micro-ATX, Mini |
| Maksimālais grafiskās kartes garums | 31 cm |
| Maksimālais PSU garums | 30 cm |
| LED indikatori | Yes |
| Iepakojuma dziļums | 54 cm |
| Iepakojuma augstums | 61.5 cm |
| Iepakojuma platums | 32.7 cm |
| Iepakojuma svars | 12.8 oz |
| Svars | 11.2 oz |
| Platums | 23.2 cm |
| Augstums | 45.1 cm |
| Dziļums | 52.1 cm |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Barošanas avota atrašanās vieta | Bottom |
| Atbalstāmie cietā diska izmēri | 2.5,3.5 mm |
| Net weight | 11.086 kg |
| Gross weight | 12.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.1085967 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.414 kg |
| Gross depth (mm) | 540 mm |
| Gross width (mm) | 327 mm |
| Gross height (mm) | 615 mm |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 10 pcs |