Gembird | Gaming mouse | MUSG-001-G | Yes
- Preces kods: 147402
- EAN: 8716309081900
- MPN: MUSG-001-R
4.79€
Bez nodokļa: 3.96€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ierīces tips | Gaming mouse |
| Produkta nosaukums | MUSG-001-G |
| RGB LED gaismas | Yes |
| Net weight | 0.161 kg |
| Funkcijas | 6-button 2400 DPI gaming mouse, Quick DPI button (600-2400 dpi), Illuminated scroll wheel, logo and side accents, |
| Citas funkcijas | Comfortable ergonomic design, Rubber coated top for more grip and control,Practical tangle free nylon mesh cable, Button life time: 5 million clicks |
| Konektora veids | USB |
| Gross weight | 0.201 kg |
| Kabeļa garums | 1.3 m |
| Ergonomisks dizains | Yes |
| Krāsa | Black/red |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.001694325 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| TI weight (kg) | 0.14 kg |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1020 pcs |