Gembird | Gaming mouse | MUSG-001-G | Yes
- Код товара: 147402
- EAN: 8716309081900
- MPN: MUSG-001-R
4.79€
Без налога: 3.96€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип устройства | Gaming mouse |
| Наименование продукта | MUSG-001-G |
| RGB светодиоды | Yes |
| Net weight | 0.161 кг |
| Функции | 6-button 2400 DPI gaming mouse, Quick DPI button (600-2400 dpi), Illuminated scroll wheel, logo and side accents, |
| Другие особенности | Comfortable ergonomic design, Rubber coated top for more grip and control,Practical tangle free nylon mesh cable, Button life time: 5 million clicks |
| Тип коннектора | USB |
| Gross weight | 0.201 кг |
| Длина кабеля | 1.3 м |
| Эргономический дизайн | Yes |
| Цвет | Black/red |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.001694325 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross width (mm) | 205 мм |
| Gross height (mm) | 57.00 мм |
| TI weight (kg) | 0.14 кг |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 1020 шт. |