FSP | FP 2000 | 2000 VA | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V | 290 V
- Preces kods: 147470
- EAN: 4711140487663
- MPN: FP2000
178.97€
Bez nodokļa: 147.91€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ieejas darba spriegums (maks.) | 290 V |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V |
| Kapacitāte | 2000 VA |
| Producer product name | FP 2000 |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas darba spriegums (min.) | 162 V |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 2000 VA |
| Izejas jauda | 1200 W |
| Izejas frekvences regulēšana | 60 / 50 Hz |
| Izejas sprieguma regulēšana | 10 % |
| Baterijas uzlādes laiks | 6 h |
| Bateriju maiņas brīdinājumi | Audible |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | 9 AH |
| Schuko izeju skaits | 4 |
| Izeju skaits | 4 |
| Maiņstrāvas kontaktligzdu tipi | Type E / F |
| Savienotājs(i) | 4 x schuko outlets |
| LED indikatori | Yes |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Reakcijas laiks | 6 ms |
| Barošanas aizsardzības funkcijas | Overcharge, Overload |
| Viļņa forma | Sine |
| Trokšņu līmenis | 40 dB |
| Skaņas signalizācija | Yes |
| Formas faktors | Mini tower |
| Iepakojuma dziļums | 39 cm |
| Svars | 11 g |
| Iepakojuma augstums | 27.5 cm |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 18.2 cm |
| Iepakojuma platums | 19 cm |
| Dziļums | 32 cm |
| Produkta krāsa | Black |
| Modinātājsignāla funkcija | Sounding every 0,5 sec |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Dimensijas (WxDxH) | 320 x 130 x 182 mm mm |
| Baterija zema indikators | Sounding every sec |
| Net weight | 10.297 kg |
| Gross weight | 11.2 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Volume (m3) | 0.02099662 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.903 kg |
| TI weight (kg) | 9.10 kg |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross width (mm) | 194 mm |
| Gross height (mm) | 274 mm |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Gross depth master carton | 412 mm |
| Gross width master carton | 412 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 22.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.88 kg |
| Palette Qty | 66 pcs |