Caso | Fomini | Milk frother | Black
- Preces kods: 150925
- EAN: 4038437016109
- MPN: 01610
9.39€
Bez nodokļa: 7.76€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Milk frother |
| Producer product name | Fomini |
| Svars | 60 g g |
| Dimensijas (WxDxH) | 40 x 235 mm mm |
| Spriegums | 2 x 1,5 V AA V |
| Citas funkcijas | Milk frother with stainless-steel coil,High-speed motor for faster frothing,Rubberized handle for firm, comfortable grip,Elegant storage stand included,approx. 12.000 revolutions / minute. |
| Net weight | 0.061 kg |
| Platums | 3 cm |
| Augstums | 25 cm |
| Dziļums | 3.2 cm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 139 g |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.0016 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.139 kg |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| TI weight (kg) | 0.026 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 405 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 175 mm |
| Net weight master carton | 2.138 kg |
| Tare weight master carton | 0.362 kg |
| Palette Qty | 920 pcs |
| Metal aluminum | 1 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |