Caso | Fomini | Milk frother | Black
- Код товара: 150925
- EAN: 4038437016109
- MPN: 01610
9.39€
Без налога: 7.76€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Тип | Milk frother |
| Producer product name | Fomini |
| Вес | 60 g гр. |
| Напряжение | 2 x 1,5 V AA В |
| Размеры (ШхГхВ) | 40 x 235 mm мм |
| Ширина | 3 см |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 3.2 см |
| Другие особенности | Milk frother with stainless-steel coil,High-speed motor for faster frothing,Rubberized handle for firm, comfortable grip,Elegant storage stand included,approx. 12.000 revolutions / minute. |
| Net weight | 0.061 кг |
| Gross weight | 0.2 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 139 гр. |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.0016 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.139 кг |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 250 мм |
| Embeeded battery | Yes |
| TI weight (kg) | 0.026 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 405 мм |
| Gross width master carton | 265 мм |
| Gross height master carton | 175 мм |
| Net weight master carton | 2.138 кг |
| Tare weight master carton | 0.362 кг |
| Palette Qty | 920 шт. |
| Metal aluminum | 1 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |