Gembird | HDMI to Micro-HDMI adapter | Black | HDMI | micro HDMI
- Preces kods: 151361
- EAN: 8716309072731
- MPN: A-HDMI-FD
1.43€
Bez nodokļa: 1.18€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienotājs 2 | micro HDMI |
| Savienotājs 1 | HDMI |
| Producer product name | HDMI to Micro-HDMI adapter |
| Dzimtes tips | Male/Female |
| Svars | 7 g |
| Garums | 3.5 cm |
| Platums | 2 cm |
| Augstums | 1.1 cm |
| Tips | HDMI to Micro HDMI |
| Citas funkcijas | HDMI (A female) to micro-HDMI (D male) adapter; Gold plated contacts. |
| Net weight | 0.004 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 35 x 20 x 11 mm mm |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0000084 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 125000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |