Singer | SMC 1412 | Number of stitches 15 | White
- Preces kods: 151479
- EAN: 374318843742
- MPN: 1412
139.92€
Bez nodokļa: 115.64€
| Ražotājs | Singer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | VN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | SMC 1412 |
| Dūrienu skaits | 15 |
| Tips | Automatic |
| Jauda | 85 W |
| Citas funkcijas | 15 sewing programs;Zigzag stitch width and lenght adjustment;Buttons and zipper sewing;Application sewing, darning;Double needle sewing;Removable table with accessories box;Metal vertical shooter. |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Universal foot;Zipper foot;L shaped screwdriver;Trimmer/brush tool;Neddle pack (3 pcs.). |
| Net weight | 4.9 kg |
| Pogcaurumu skaits | 4-step |
| Atspoles tips | Vertical |
| Automatic winding | Yes |
| Gross weight | 6.5 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0326025 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.6 kg |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross width (mm) | 225 mm |
| Gross height (mm) | 345 mm |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Paper/Pasteboard | 1582 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 30 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |