Singer | SMC 1412 | Number of stitches 15 | White
- Код товара: 151479
- EAN: 374318843742
- MPN: 1412
139.92€
Без налога: 115.64€
| Производитель | Singer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | VN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | SMC 1412 |
| Количество стежков | 15 |
| Тип | Automatic |
| Мощность | 85 Вт |
| Другие особенности | 15 sewing programs;Zigzag stitch width and lenght adjustment;Buttons and zipper sewing;Application sewing, darning;Double needle sewing;Removable table with accessories box;Metal vertical shooter. |
| Аксессуары в комплекте | Universal foot;Zipper foot;L shaped screwdriver;Trimmer/brush tool;Neddle pack (3 pcs.). |
| Net weight | 4.9 кг |
| Тип петли | 4-step |
| Тип челнока | Vertical |
| Automatic winding | Yes |
| Gross weight | 6.5 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0326025 м³ |
| Tare weight (kg) | 1.6 кг |
| Gross depth (mm) | 420 мм |
| Gross width (mm) | 225 мм |
| Gross height (mm) | 345 мм |
| Plastic (No PET) | 18 гр. |
| Paper/Pasteboard | 1582 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 30 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |