Matte Paper Heavy Weight, DIN A4, 167g/m², 50 Sheets
- Preces kods: 152316
- EAN: 010343818439
- MPN: C13S041256
16.65€
Bez nodokļa: 13.76€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Matte Paper Heavy Weight, DIN A4, 167g/m², 50 Sheets |
| Svars | 650 g/m² |
| Dimensijas (WxDxH) | 309 x 221 x 18 mm |
| Medija lapas iepakojumā | 50 |
| Produkta krāsa | White |
| Platums | 21 cm |
| Augstums | 29.7 cm |
| Lentes beigas | Matte |
| Lokšņu skaits iepakojumā | 50 |
| Prinera medija svars | 167 g/m² |
| Papīra izmēri | A4 |
| Net weight | 0.572 kg |
| Gross weight | 0.577 kg |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Volume (m3) | 0.001056864 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Gross depth (mm) | 218 mm |
| Gross width (mm) | 303 mm |
| Gross height (mm) | 16 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Net weight master carton | 11.54 kg |
| Palette Qty | 1635 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |