Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets
- Preces kods: 152371
- EAN: 010343819795
- MPN: C13S041316
28.81€
Bez nodokļa: 23.81€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets |
| Apdrukājamā materiāla svars | 255 g/m² |
| Dimensijas (WxDxH) | 495 x 345 x 10 mm |
| Svars | 1.28 g/m² |
| Medija lapas iepakojumā | 20 |
| Net weight | 0.775 kg |
| Gross weight | 1.317 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.0020493 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.542 kg |
| Gross depth (mm) | 345 mm |
| Gross width (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 542.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Net weight master carton | 13.17 kg |
| Tare weight master carton | 0.496 kg |
| Palette Qty | 590 pcs |