Targus | Privacy Screen 14” W (16:9)
- Preces kods: 153752
- EAN: 5051794014471
- MPN: ASF14W9EU
31.39€
Bez nodokļa: 25.94€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Privacy Screen 14” W (16:9) |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Gross depth (mm) | 372 mm |
| Gross width (mm) | 267 mm |
| Gross height (mm) | 4 mm |
| Volume (m3) | 0.000397296 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Palette Qty | 4349 pcs |