Targus | Privacy Screen 14” W (16:9)
- Код товара: 153752
- EAN: 5051794014471
- MPN: ASF14W9EU
31.39€
Без налога: 25.94€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Privacy Screen 14” W (16:9) |
| Net weight | 0.04 кг |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Gross depth (mm) | 372 мм |
| Gross width (mm) | 267 мм |
| Gross height (mm) | 4 мм |
| Volume (m3) | 0.000397296 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Palette Qty | 4349 шт. |