ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161645
- EAN: 813593025042
- MPN: CW-CFX10EU
9.14€
Bez nodokļa: 7.55€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | Canon: 703/FX9/FX10, HP Q2612A |
| Savienojamie produkti | Canon:703/FX9/FX10, HP Q2612A |
| Lappušu apjoms | 2000 lappuses |
| Net weight | 0.569 kg |
| Gross weight | 0.749 kg |
| Packing quantity | 15 pcs |
| Volume (m3) | 0.003421 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 311 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 560 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 318 mm |
| Net weight master carton | 11.235 kg |
| Tare weight master carton | 0.938 kg |
| Palette Qty | 465 pcs |