ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161674
- EAN: 6932357494956
- MPN: CW-H505/280M
9.84€
Bez nodokļa: 8.13€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product family | Econom |
| Daudzums | 1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Savienojamie produkti | HP CE505A (05A)/CF280A (80A); Canon 719 |
| Lappušu apjoms | 2700 lappuses |
| Zīmolu saderība | Universal |
| Savietojamība | HP CE505A (05A)/CF280A (80A); Canon 719 |
| Net weight | 0.674 kg |
| Gross weight | 0.854 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00517275 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 8.54 kg |
| Tare weight master carton | 1.242 kg |
| Palette Qty | 230 pcs |