ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161678
- EAN: 6932357493799
- MPN: CW-H5949/7553EUX
15.38€
Bez nodokļa: 12.71€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | HP Q5949X/Q7553X; Canon 708/715 H |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | HP Q5949X/Q7553X; Canon 708/715 H |
| Lappušu apjoms | 7000 lappuses |
| Net weight | 1.014 kg |
| Gross weight | 1.194 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00592 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Net weight master carton | 11.94 kg |
| Tare weight master carton | 1.214 kg |
| Palette Qty | 240 pcs |