ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 161679
- EAN: 6942941820702
- MPN: CW-H5949/7553M
10.59€
Bez nodokļa: 8.75€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Producer product family | Econom |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | HP Q5949A/Q7553A; Canon 315/308/708 |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | HP Q5949A/Q7553A; Canon 315/308/708 |
| Lappušu apjoms | 2500 lappuses |
| Net weight | 0.722 kg |
| Gross weight | 0.902 kg |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Volume (m3) | 0.004888696 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 326 mm |
| Gross width (mm) | 92 mm |
| Gross height (mm) | 163 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 575 mm |
| Gross width master carton | 333 mm |
| Gross height master carton | 360 mm |
| Net weight master carton | 10.824 kg |
| Tare weight master carton | 1.172 kg |
| Palette Qty | 300 pcs |