Brother TN-241C | Toner Cartridge | Cyan
- Preces kods: 162561
- EAN: 4977766718400
- MPN: TN241C
73.21€
Bez nodokļa: 60.50€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Toner Cartridge |
| Producer product name | TN-241C |
| Daudzums | 1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Kārtridžu atmiņas | Yes |
| Drukāšanas tehnoloģija | LED |
| Iepakojuma tips | Box |
| Savienojamie produkti | HL-3140CW / HL-3150CDW / HL-3170CDW / DCP-9020CDW / MFC-9140CDN / MFC9330CDW / MFC9340CDW |
| Lappušu apjoms | 1400 lappuses |
| Savietojamība | Suitable for HL-3140CW, HL-3150CDW, HL-3170CDW |
| Iepakojuma dziļums | 10.5 cm |
| Iepakojuma augstums | 15 cm |
| Iepakojuma platums | 38.8 cm |
| Iepakojuma svars | 780 g |
| Kapacitāte | Approx 1,400 Pages @ 5% Coverage GB |
| Net weight | 0.243 kg |
| Gross weight | 0.605 kg |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0057 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.362 kg |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 152 pcs |