Delonghi | EcoDecalk 2x100ml | EcoDecalk mini | Capacity 0.1 L | White
- Preces kods: 163952
- EAN: 8004399329485
- MPN: 5513296011
6.35€
Bez nodokļa: 5.25€
| Ražotājs | Delonghi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | IT |
| Kapacitāte | 0.1 L |
| Tips | EcoDecalk mini |
| Producer product name | EcoDecalk 2x100ml |
| Daudzums | 2 |
| Svars | 227 g |
| Produkta krāsa | White |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 105 x 35 x 130 mm |
| Dimensijas (WxDxH) | 8x8x19 cm mm |
| Kapacitāte | 2x100ml GB |
| Citas funkcijas | Eco-friendly; More powerful; Universal |
| Net weight | 0.24 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Palette Qty | 3106 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |