Gembird | MUS-U-01 | Wired | Optical USB mouse | Black
- Preces kods: 164698
- EAN: 8716309085373
- MPN: MUS-U-01
1.73€
Bez nodokļa: 1.43€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Wired |
| Ierīces tips | Optical USB mouse |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MUS-U-01 |
| Net weight | 0.05 kg |
| Number of buttons | 3-button optical mouse with scroll wheel |
| Citas funkcijas | Suitable for both right- and left handed users. Works on most surfaces. |
| Gross weight | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Volume (m3) | 0.001155 m³ |
| Palette Qty | 1496 pcs |
| Kabeļa garums | 1.25 m |