Gembird | MUS-U-01 | Wired | Optical USB mouse | Black
- Код товара: 164698
- EAN: 8716309085373
- MPN: MUS-U-01
1.73€
Без налога: 1.43€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Wired |
| Тип устройства | Optical USB mouse |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUS-U-01 |
| Net weight | 0.05 кг |
| Number of buttons | 3-button optical mouse with scroll wheel NULL |
| Другие особенности | Suitable for both right- and left handed users. Works on most surfaces. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Gross height (mm) | 165 мм |
| Volume (m3) | 0.001155 м³ |
| Palette Qty | 1496 шт. |
| Длина кабеля | 1.25 м |