190 g/m² | A4 | Matte Photo Paper
- Preces kods: 165039
- EAN: 4823108631770
- MPN: PM190050A4
4.19€
Bez nodokļa: 3.46€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Matte Photo Paper |
| Izmēri | A4 |
| Density | 190 g/m² |
| Formas faktors | A4 |
| Izšķirtspēja | 2880 dpi |
| Iepakojuma tips | 50 sheets |
| Net weight | 0.631 kg |
| Gross weight | 0.654 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000945 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1529 pcs |