190 g/m² | A4 | Matte Photo Paper
- Код товара: 165039
- EAN: 4823108631770
- MPN: PM190050A4
4.19€
Без налога: 3.46€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Matte Photo Paper |
| Размер | A4 |
| Плотность | 190 г/м² |
| Формат | A4 |
| Разрешение | 2880 dpi |
| Тип упаковки | 50 sheets |
| Net weight | 0.631 кг |
| Gross weight | 0.654 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000945 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Gross depth (mm) | 210 мм |
| Gross width (mm) | 15 мм |
| Gross height (mm) | 300 мм |
| Paper/Pasteboard | 23.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1529 шт. |