Logitech | Wireless Mouse | Blue
- Preces kods: 166373
- EAN: 5099206028838
- MPN: 910-002236
9.60€
Bez nodokļa: 7.93€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Blue |
| Tips | Wireless Mouse |
| Konektora veids | USB |
| Darba zona | 10 m mm |
| Citas funkcijas | 3 buttons, scroll wheel |
| Net weight | 0.10 kg |
| Svars | 75.2 g g |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10; Mac OS® X 10.5 or later; Chrome OS™; Linux® kernel 2.6+; USB port. |
| Dimensijas (WxDxH) | 60 x 99 x 39 mm mm |
| Bezvadu savienojumi | Advanced 2.4 GHz |
| Baterijas darbības laiks | 12 months mēnesis(i) |
| Iebūvēts akumulators | 1 x AA battery |
| Baterijas tehnoloģija | 1 x AA battery |
| Baterijas darbības laiks | 12 months h |
| Akumulatora kapacitāte | 1 x AA battery ampērstunda |
| Baterijas mūža ilgums | 12 months gads(i) |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 259 pcs |