ColorWay | Cleaner
- Preces kods: 167952
- EAN: 6942941815234
- MPN: CW-4129
2.80€
Bez nodokļa: 2.31€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Cleaner |
| Tips | Cleaning kit 2 in 1 |
| Savietojamība | Screen and Monitor Cleaning |
| Net weight | 0.091 kg |
| Gross weight | 0.135 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00028125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.044 kg |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3072 pcs |