ColorWay | Cleaner
- Код товара: 167952
- EAN: 6942941815234
- MPN: CW-4129
2.80€
Без налога: 2.31€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Cleaner |
| Тип | Cleaning kit 2 in 1 |
| Совместимость | Screen and Monitor Cleaning |
| Net weight | 0.091 кг |
| Gross weight | 0.135 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00028125 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.044 кг |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Plastic (No PET) | 44.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3072 шт. |