ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 172006
- EAN: 813593025288
- MPN: CW-S2020EU
16.02€
Bez nodokļa: 13.24€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | For Samsung MLT-D111S |
| Savienojamie produkti | Samsung MLT-D111S |
| Lappušu apjoms | 1000 lappuses |
| Net weight | 0.503 kg |
| Gross weight | 0.683 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00448 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 515 mm |
| Gross width master carton | 337 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 6.83 kg |
| Tare weight master carton | 0.885 kg |
| Palette Qty | 330 pcs |