ColorWay Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 173013
- EAN: 6932357495168
- MPN: CW-H285MX
10.66€
Bez nodokļa: 8.81€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | HP: LaserJet: M1132, M1136MFP, M1210, M1213MFP, M1214, P1100, P1102Canon: LBP: 6000, 6020; MF: 3010 |
| Daudzums | 1 |
| Savienojamie produkti | HP CE285X; Canon 725H |
| Lappušu apjoms | 3000 lappuses |
| Net weight | 0.526 kg |
| Gross weight | 0.706 kg |
| Packing quantity | 20 pcs |
| Volume (m3) | 0.0033824 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 302 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 318 mm |
| Gross height master carton | 475 mm |
| Net weight master carton | 14.12 kg |
| Tare weight master carton | 1.348 kg |
| Palette Qty | 420 pcs |