Brother PT-D210VP | Thermal | Label Printer | Black
- Preces kods: 181242
- EAN: 4977766757409
- MPN: PTD210VPZW1
37.67€
Bez nodokļa: 31.13€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Produkta veids | Label Printer |
| Produkta krāsa | Black |
| Drukāšanas tehnoloģija | Thermal |
| Wi-Fi | No |
| Producer product name | PT-D210VP |
| Produkta nosaukums | PT-D210VP |
| Net weight | 1.57 kg |
| Apdrukājamo materiālu veids | TZe Tape |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 3 pcs |
| Volume (m3) | 0.007701 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Gross depth (mm) | 302 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Paper/Pasteboard | 96 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 285 mm |
| Net weight master carton | 5.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.527 kg |
| Palette Qty | 165 pcs |