Brother PT-D210VP | Thermal | Label Printer | Black
- Код товара: 181242
- EAN: 4977766757409
- MPN: PTD210VPZW1
37.67€
Без налога: 31.13€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Тип продукта | Label Printer |
| Технология печати | Thermal |
| Цвет товара | Black |
| Wi-Fi | No |
| Producer product name | PT-D210VP |
| Наименование продукта | PT-D210VP |
| Net weight | 1.57 кг |
| Тип носителя | TZe Tape |
| Подключение Ethernet | No |
| Дуплексные функции | No |
| Gross weight | 1.67 кг |
| Packing quantity | 3 шт. |
| Volume (m3) | 0.007701 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Gross depth (mm) | 302 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 255 мм |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 96 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 335 мм |
| Gross width master carton | 325 мм |
| Gross height master carton | 285 мм |
| Net weight master carton | 5.01 кг |
| Tare weight master carton | 0.527 кг |
| Palette Qty | 165 шт. |