Dell | Optical Mouse | MS116 | wired | White
- Preces kods: 181369
- EAN: 5397063644902
- MPN: 570-AAIP
8.98€
Bez nodokļa: 7.42€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | MS116 |
| Producer product family | Optical Mouse |
| Ierīces tips | wired |
| Kabeļa garums | 1.8 m |
| LED indikatori | No |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Pogu veids | Pressed buttons |
| Ieteicamais lietojums | Universal |
| Ritināšanas virzieni | Vertical |
| Ritināšanas veids | Wheel |
| Rullējamais ritentiņš | Yes |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pogu skaits | 3 |
| Formas faktors | Ambidextrous |
| Peles svars | 413 g |
| Net weight | 0.053 kg |
| Gross weight | 0.113 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 50 pcs |
| Volume (m3) | 0.000504 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 465 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 5.65 kg |
| Tare weight master carton | 0.321 kg |
| Palette Qty | 2650 pcs |