Dell | KB216 | Standard | Wired | EE | Black | USB
- Preces kods: 184425
- EAN: 5397063710065
- MPN: 580-ADHG
10.89€
Bez nodokļa: 9.00€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Tastatūras izkārtojums | EE |
| Tips | Standard |
| Producer product name | KB216 |
| Konektora veids | USB |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Produkta krāsa | Black |
| Net weight | 0.316 kg |
| Gross weight | 0.516 kg |
| Savietojamība | for Windows 8 |
| Īpašās funkcijas | Quietkey |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00215295 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Gross depth (mm) | 463 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 5.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.483 kg |
| Palette Qty | 600 pcs |