Dell | KB216 | Standard | Wired | EE | Black | USB
- Код товара: 184425
- EAN: 5397063710065
- MPN: 580-ADHG
10.89€
Без налога: 9.00€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Раскладка клавиатуры | EE |
| Технология подключения | Wired |
| Цвет товара | Black |
| Тип | Standard |
| Producer product name | KB216 |
| Тип коннектора | USB |
| Net weight | 0.316 кг |
| Gross weight | 0.516 кг |
| Совместимость | for Windows 8 |
| Особые свойства | Quietkey |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Volume (m3) | 0.00215295 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Gross depth (mm) | 463 мм |
| Gross width (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 320 мм |
| Gross height master carton | 185 мм |
| Net weight master carton | 5.16 кг |
| Tare weight master carton | 0.483 кг |
| Palette Qty | 600 шт. |