ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 187177
- EAN: 813593025899
- MPN: CW-H283M
7.11€
Bez nodokļa: 5.88€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Toner Cartridge |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Producer product family | Econom |
| Savienojamie produkti | HP CF283A (83A) |
| Lappušu apjoms | 1500 lappuses |
| Net weight | 0.479 kg |
| Gross weight | 0.659 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0033 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 262 pcs |