ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
- Preces kods: 190330
- EAN: 6926798951673
- MPN: CW-H226MX
16.59€
Bez nodokļa: 13.71€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Econom |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner Cartridge |
| Savienojamie produkti | HP CF226X |
| Lappušu apjoms | 9000 lappuses |
| Net weight | 0.99 kg |
| Gross weight | 1.17 kg |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Volume (m3) | 0.00587925 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 405 mm |
| Net weight master carton | 11.7 kg |
| Tare weight master carton | 1.084 kg |
| Palette Qty | 270 pcs |